PL
mapa strony

Twój wymarzony dom w zasięgu ręki

Konsorcjum nr 1

Notes ofert

notes ofert

Aktualnie brak ofert w notesie. Jeżeli dodałeś ofertę i nie pojawiła się - odświeź stronę.

newsletter:

Jeśli chcesz zaoszczędzić czas i otrzymywać najświeższe oferty na swój e-mail - wypełnij poniższe pole.

dla klientów poszukujemy:

  • Mieszkanie 2 pokojowe osiedle Górczyn oraz Europejskie - WYNAJEM
  • Mieszkanie 2 - 3 pokojowe w nowym budownictwie
  • Mieszkanie 2 pokojowe osiedle Górczyn

więcej

Kredyty

Kredyty

Posiadamy ofertę 25 banków, która jest cyklicznie uzupełniana o nowe produkty. Oferujemy pomoc w wyborze oraz załatwianiu formalności związanych z kredytem, bądź pożyczką hipoteczną. Nasi doradcy są najwyższej klasy specjalistami, którzy posiadają bogate doświadczenie na rynku kredytów hipotecznych.

Naszym celem jest wyselekcjonowanie i przedstawienie oferty banków stosownie do indywidualnych potrzeb klientów. Wiemy, że w obecnych czasach oferta musi być "uszyta na miarę", dlatego rozmawiamy z bankami, negocjujemy warunki standardowych ofert, a wszystko po to, by Klient podpisując umowę kredytową miał 100% gwarancji, że wybiera kredyt spełniający jego oczekiwania, a nie będący przykrym balastem.

Twój Doradca Kredytowy

Wybór kredytu to poważna decyzja finansowa. Zobowiązanie to zaciągamy nawet na 30 lat. Ważne jest zatem, aby wybrać kredyt odpowiedni do swoich możliwości. Doradca pomoże Ci na wszystkich etapach prowadzących do uzyskania kredytu:

• sprawdzi Twoją zdolność kredytową,

• doradzi przy wyborze najkorzystniejszej dla Ciebie oferty,

• wyjaśni wszelkie wątpliwości związane z procesem uzyskiwania kredytu,

• pomoże skompletować dokumenty, przejść przez formalności i złożyć wniosek w banku,

Kredyty - nieruchomościbędzie kontrolował przepływ dokumentów aż do momentu uzyskania kredytu.

Kredyt hipoteczny to prosty sposób na własne mieszkanie, ale nie tylko. Kredytem hipotecznym mogą być finansowane inne cele związane z operacjami dokonywanymi na rynku nieruchomości.

• Cel mieszkaniowy:

- zakup mieszkania, domu na rynku wtórnym lub pierwotnym,

- adaptacja pomieszczeń niemieszkalnych,

- remont, modernizacja, wykończenie domu/lokalu,

- zakup działki przeznaczonej pod budownictwo mieszkaniowe,

- budowa domku letniskowego na działce rekreacyjnej,

- zakup garażu lub wyodrębnionego miejsca postojowego.

• Przekształcenie spółdzielczego lokatorskiego prawa do lokalu mieszkalnego w spółdzielni mieszkaniowej w spółdzielcze prawo własnościowe lub w prawo odrębnej własności i przeprowadzenie prac remontowych - modernizacyjnych.

• Spłata zobowiązań mających charakter kredytów hipotecznych zaciągniętych przez Kredytobiorcę w innym banku.

Inwestuj w nieruchomości

Zakup nieruchomości w celach inwestycyjnych jest uważany za rozsądny i skuteczny sposób pomnażania pieniędzy. Obecna sytuacja na rynku sprzyja znalezieniu ciekawych ofert inwestycyjnych. Warto skorzystać z tej szansy!

5 pytań na temat inwestowania w nieruchomości:

1. Czy opłaca się dziś kupować nieruchomości w celach inwestycyjnych?

Obecnie stopy zwrotu z inwestycji są porównywalne lub nieznacznie przekraczają dochody z lokat bankowych i wynoszą w zależności od rodzaju nieruchomości 4 nawet do 9 proc. Mamy do czynienia z trendem spadkowym na rynku co oznacza, że rentowność inwestowania przy utrzymaniu obecnego poziomu czynszów będzie wzrastać. Posiadanie nieruchomości to nie tylko zyski czerpane z wynajmu, ale również długoterminowa inwestycja oparta na perspektywie wzrostu cen nieruchomości w czasie.

2. W co najlepiej zainwestować? Jaką gotówkę co najmniej trzeba mieć na takie przedsięwzięcia?

Poza mieszkaniami w ciekawych z punktu widzenia przyszłych najemców lokalizacjach (dostępność komunikacyjna, bliskość uczelni, itd.), coraz częściej oczy inwestorów zwrócone są na nieruchomości komercyjne – obiekty handlowe, biura. Inwestycja w lokal usługowy w nowym budownictwie może dać nam rentowność znacznie wyższą niż w przypadku mieszkań z segmentu popularnego nawet 8-9 proc.Kredyty - nieruchomości Już 300-400 tys. zł pozwala na przyjrzenie się bliżej rynkowi takich lokali. Poza tym na rynku można inwestować w całą gamę produktów, m.in. nieruchomości wakacyjne, czy działki rolne, które wraz ze zmianą przeznaczenia znacznie zyskują na wartości.

Umów się z doradcą

Zadzwoń do nas Notes ofert Kalkulator kredytowy Newsletter Sprawdź co poszukujemy dla naszych Klientów