PL
mapa strony

Twój wymarzony dom w zasięgu ręki

Konsorcjum nr 1

Notes ofert

notes ofert

Aktualnie brak ofert w notesie. Jeżeli dodałeś ofertę i nie pojawiła się - odświeź stronę.

newsletter:

Jeśli chcesz zaoszczędzić czas i otrzymywać najświeższe oferty na swój e-mail - wypełnij poniższe pole.

dla klientów poszukujemy:

  • Mieszkanie 2 pokojowe osiedle Górczyn oraz Europejskie - WYNAJEM
  • Mieszkanie 2 - 3 pokojowe w nowym budownictwie
  • Mieszkanie 2 pokojowe osiedle Górczyn

więcej

Ubezpieczenie nieruchomości

W czasach, gdy coraz więcej osób bierze długoterminowe kredyty na zakup mieszkania czy budowę domu, banki wymagają zazwyczaj ubezpieczenia nieruchomości. W takim przypadku Kredytodawca zaproponuje nam oferty firm ubezpieczeniowych, a w razie tzw. "zdarzenia losowego" pomoże nam w uzyskaniu odszkodowania. Przyjrzyjmy się nieco bliżej ofercie ubezpieczeń nieruchomości.

Ubezpieczenie (na przykładzie mieszkania) obejmuje wszystkie stałe elementy wykończeniowe i składowe części lokalu - wszystko, co może być zabezpieczeniem kredytu. Oprócz tego dodatkowo można ubezpieczyć wszystkie przyległe nieruchomości takie jak garaż, pralnię czy piwnicę. Towarzystwa ubezpieczeniowe posiadają pakiety polis, obejmujących m.in. kradzież z włamaniem i rabunek ale również ubezpieczenia dla obawiających się o wyposażenie mieszkania (dywany, meble, sprzęt RTV, AGD, itp.)

Ubezpieczenia obejmują takie losowe zdarzenia jak:

• pożar,

• powódź,

• uderzenie pioruna.

Polisą są objęte także ewentualne skutki akcji ratowniczej (np. zalanie mieszkania w wyniku działań straży pożarnej). Konkurencja na rynku jest bardzo duża, więc firmy z branży ubezpieczeniowej "walczą" o klientów. Dzięki temu odbiorcy mogą spodziewać się rabatów i promocji. Warto prześledzić ofertę rynku i znaleźć taką polisę, która będzie trafiała dokładnie w nasze potrzeby.


Ubezpieczenia - partnerzy

Zadzwoń do nas Notes ofert Kalkulator kredytowy Newsletter Sprawdź co poszukujemy dla naszych Klientów